Servis Apple iPhone Olomouc

  • Originální díly
    používáme výhradně originální díly
  • Diagnostika ZDARMA
    i když odmítnete opravu u nás
  • Na počkání
    Většinu oprav provádíme na počkání
Vyberte model iPhonu, který potřebujete opravit
nebo vyberte požadovanou opravu
Nejčastěji provádíme tyto opravy

Servis mobilních telefonů Apple iPhone

Pro mnoho lidí jsou produkty Apple indikátorem vysokého standardu a spolehlivosti. Avšak zkušenosti majitelů zařížení Apple ukazují, že i sebemenší fyzické poškození může vést k zcela neočekávaným následkům jako jsou praskliny na obrazovce nebo zádech telefonu. Toto jsou ovšem malé problémy, které zvládneme vyřešit na počkání. Dokud se nerozbijí vnitřní součásti (bezdrátové moduly, mechanická tlačítka, fotoaparát atd.). Vzhledem k popularitě smartphonů od přední Americké značky, nabízíme služby expresních oprav telefonů Apple za skvělé ceny.

Je mnoho kutilů, kteří Váš iPhone zvládnou "opravit". Trhat zub, taky nechodíte ke kováři, že? Tyto "opravy" často končí u nás a mnohdy se zdybtečně vše prodraží. Proto je velmi důležité svěřit Váš iPhone do rukou vyškolených specialistů. Jako klient se může spolehnout na kvalitu, efektivitu a rychlost odstranění nejsložitějších poruch, a to jak v hardwaru, tak v softwaru.

Jako specializované centrum pro opravy mobilních telefonů je MOBILY SPURNÝ připraven nabídnout bezplatnou diagnostiku a expresní opravu iPhone

Konzultace
+420
Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Poslat zprávu